"Sprzedaż agencyjna wycieczek i wczasów zagranicznych"

Głównymi kierunkami naszej działalności są obecnie wynajem nowoczesnych i niezawodnych autokarów jednopokładowych. Obsługa imprez konferencyjnych, sympozjów, wyjazdów motywacyjnych dla małych, średnich i dużych firm w Polsce i za granicą oraz turystyka przyjazdowa

Szukając miejsca na mapie Polski, które łączy w sobie piękno miejskiej architektury oraz walory rekreacyjne i uzdrowiskowe, powinniśmy wybrać Inowrocław, który słynie przede wszystkim z solankowej tężni.

Jej oryginalne i imponujące kształty szczególnie pięknie prezentują się z lotu ptaka. Ze względu na przepiękne oświetlenie jest to atrakcja turystyczna, która szczególnie zachęca do prozdrowotnych spacerów, zwłaszcza po zmroku. Znajdujący się na całej długości tężni taras widokowy umożliwia podziwianie panoramy Parku Solankowego oraz części miasta.

Zadając sobie pytanie: co warto zwiedzić w Inowrocławiu, odpowiedź wydaje się prosta. Tężnia bowiem to nie tylko spacerowy deptak, na którym zażyjemy prozdrowotnego powietrza, ale również miejsce, gdzie odbywają się liczne imprezy plenerowe, między innymi festiwal światła i smaku oraz festiwal orkiestr dętych. Znajdują się tu również tereny do gry w minigolfa, kręgle oraz szachy. Również Park Solankowy jest miejscem wartym zobaczenia. Słynie przede wszystkim z pięknych i kolorowych dywanów kwiatowych.

Jeżeli już zdecydowaliśmy się, aby spędzić wakacje pośród solankowej tężni, warto zastanowić się, gdzie nocować w Inowrocławiu. Wybierać możemy spośród wielu ofert wypoczynkowych. Jeżeli cenimy sobie komfort i wygodę, powinniśmy skorzystać z pokoi hotelowych, które standardem będą odpowiadać naszym wymaganiom. Gdy jest to krótki wypad z przyjaciółmi możemy nocować w hostelu bądź też na polu biwakowym, jeśli chcemy, aby nasz wyjazd generował jak najmniejsze koszty. Wynająć możemy również pojedynczy pokój w pobliżu miasta na soli, jego centrum i obrzeżach. Wszystko zależy od naszych indywidualnych preferencji i możliwości finansowych. Jednak koszt noclegu w Hotelu Sekwoja w Inowrocławiu nie jest duży i rozpoczyna się już od 25 złotych od osoby za noc. Jeżeli zaplanujemy nasz wyjazd odpowiednio wcześniej, uzyskamy gwarancję taniej ceny.

Fotografie:

podróże

wyprawy

urlop