"Sprzedaż agencyjna wycieczek i wczasów zagranicznych"

Głównymi kierunkami naszej działalności są obecnie wynajem nowoczesnych i niezawodnych autokarów jednopokładowych. Obsługa imprez konferencyjnych, sympozjów, wyjazdów motywacyjnych dla małych, średnich i dużych firm w Polsce i za granicą oraz turystyka przyjazdowa

Wakacje to czas, kiedy mamy możliwość zwiedzenia innych miast, a nawet krajów.

Nieważne, czy jest to wycieczka weekendowa, czy dłuższy urlop za granicą - do każdej takiej podróży należy się odpowiednio przygotować. Jeżeli decydujemy się na wyjazd indywidualny, bez większej, zorganizowanej grupy, nie martwmy się! Na pomoc przyjdą nam z pewnością liczne, drukowane przewodniki turystyczne.

Poznaj nowe miasto i kulturę

Samodzielne zwiedzanie nowego miasta, czy rejonu może być ogromną przyjemnością! Sami ustalamy tempo naszej wycieczki, oraz atrakcje turystyczne, które pragniemy danego dnia zobaczyć. Bez pośpiechu i ograniczeń czasowych spędzamy tyle czasu ile chcemy w danym muzeum, czy galerii. Nie jesteśmy zależni od żadnej grupy zorganizowanej.
Oferowane w dzisiejszych czasach przewodniki są kopalnią wiedzy i inspiracji. Dzięki nim dowiemy się najważniejszych faktów o danym obiekcie, dokładnie poznamy historię rejonu oraz panujące w nim obyczaje i tradycje.
Papierowe przewodniki turystyczne, które zakupimy praktycznie w każdej księgarni lub za pośrednictwem sklepów internetowych są proponowane w praktycznych formatach. Bez problemu zmieścimy je w każdym plecaku, czy torbie podróżnej.
Dzięki nim dowiemy się także, gdzie warto zjeść obiad lub lunch oraz w którym z hoteli najlepiej zarezerwować nocleg.
Nachodzące wakacje będą z pewnością wspaniałe i przede wszystkim - dobrze zorganizowane!

Fotografie:

wycieczki

wakacje

urlop